Megoldott

Fedlap

Töredezett a Telekomos fedlap.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 47

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlap kerete és szerkezete ép, a repedés a stabilitását nem befolyásolja, jelenleg nem látjuk indokoltnak a cseréjét.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált szekrény Árkád mögött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Telekomos fedlap ramaty állapotban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gépmadár utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére