Megoldott

Újból lekopott a záróvonal

Üllői út 663-665.
A közelmúltban megfestett, amúgy fontos szerepet betöltő záróvonal ismét lekopott.
A T. Illetékesektől kérni szeretném vizsgálják meg az okát! Rossz az alapanyagok minősége, vagy az előírt technológia nem lett betartva? Esetleg mindkettő?

Köszönettel:
J.T.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, 90016 663

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Jakab Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az útszakaszt felújították, minden rendben van.
  • Jakab Tamás visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által megjelölt helyszínen lévő burkolati jeleket Társaságunk legutóbb 2021-ben újította fel.
    A burkolat állapota meglehetősen rossz, így tartós festéket itt nem tudunk alka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jakab Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Gulner Gyula utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megállni tilos tábla fakulóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére