Megoldott

Elhagyott kis kék autó

Anonim Járókelő

Szakadt kipufogóval elfelejtve áll a kisautó

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hermina út 23

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A december 14-én küldött levelet rendszerünk nem kapcsolta a bejelentéshez. Ezt most pótoljuk.
    A válasz szerint a gépjármű szabályosan várakozik a helyszínen.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs kerékpárok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Szervita tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, műszaki hibás autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hősök tere (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyatva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére