Megoldott

Úton lévő levágott fű

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.01.10

Főkert válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a Bánkút utca gépi takarítását munkatársaink elvégezték.
.............................
A zöld sávban lévő füvet levágták, de nem gyűjtötték össze sőt, annak jelentős része az úttestre került.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Bánkút u. 53a

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A zöld sávban lévő füvet levágták, de nem gyűjtötték össze sőt, annak jelentős része az úttestre került."-ról "Frissítés 2023.01.10 Főkert válasza: Tájékoztatjuk, hogy a Bánkút utca gépi takarítását munkatársaink elvégezték. ............................. A zöld sávban lévő füvet levágták, de nem gyűjtött...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Bánkút utca gépi takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/113051/uton-levo-levagott-fu
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére