Válaszra vár

Kiálló Elmű aknafedél

FRISSÍTÉS: 2022.12.19

A II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza:

,,Álláspontunk szerint téves a Járókelő.hu oldalon az áramszolgáltató részéről adott információ, hogy a járdát kellene szintben igazítani az akna szintjeihez. A járda szintje adott, mindig is adott volt. Az akna lett szabálytalanul megvalósítva.

Az ELMŰ Hálózati Kft. az E.ON Hungária csoport részeként üzemelteti, fenntartja az áramhálózatokat, melynek része a transzformátor állomáshoz tartozó akna is, ezért a Műszaki Osztályunk felszólítja az említett Kft.-t a balesetveszély megszüntetésére, az akna szintbehelyezésére.

Jobb lenne ha a szolgáltató Eon nevében nem másra tollnak át a saját felelősségüket a szabálytalan munka elvégzése után!"

-----

FRISSÍTÉS 2022.12.17.:
E.ON válasza:
Tájékoztatjuk, hogy az akna sarkát figyelem felkeltő jelzéssel fogjuk
ellátni. Ugyanakkor felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a járda szint
javítását, átalakítását az Önkormányzat feladata elvégezni.

-------------------------------

FRISSÍTÉS: 2022.11.28.
MVM válasza:
"A bejelentésben szereplő akna nem az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. kezelésébe tartozik."

--------------------------------
A Krecsányi utcából a Szilfa utcába kanyarodva a járda széléig érő és onnan kb 20 cm magasan kiálló, kanyarodás közben alig észrevehető, hegyes sarkú aknafedél veszélyezteti az autók és utasok épségét. A Szilfa utca szemközti oldalán parkoló autók csökkentik a nagyívű kanyarodás lehetőségét. Kiegészítve a bejegyzést, pontosítva a problémát és annak következményét. A baleset megtörténtekor az aknafedelet majdnem teljes egészében falevelek fedték, kanyarodás közben az autó nem ment föl a padkára, csak az út szélén haladt, így keletkezett a defekt és tengelytörés, olyan magasan áll ki a fedél a járda síkjából.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilfa u. 10

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.12.17.: E.ON válasza: Tájékoztatjuk, hogy az akna sarkát figyelem felkeltő jelzéssel fogjuk ellátni. Ugyanakkor felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a járda szint javítását, átalakítását az Önkormányzat feladata elvégezni. ------------------------------- FRISSÍTÉS: 2022.11.28. MVM válasza: "A bejelentésbe...

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "E.ON"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A káreseményben érintett műtárgy az áramszolgáltató állomáshoz tartozó akna, mely balesetveszélyesen kiáll a járda szintjéből, és szabálytalanul belóg az út űrszelvényébe is.

    A szolg
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.11.28. MVM válasza: "A bejelentésben szereplő akna nem az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. kezelésébe tartozik." -------------------------------- A Krecsányi utcából a Szilfa utcába kanyarodva a járda széléig érő és onnan kb 20 cm magasan kiálló, kanyarodás közben alig észrevehető, hegyes...

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Tájékoztatjuk, hogy az akna sarkát figyelem felkeltő jelzéssel fogjuk
    ellátni. Ugyanakkor felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a járda szint
    javítását, átalakítását az Önkorm
    ...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Krecsányi utcából a Szilfa utcába kanyarodva a járda széléig érő és onnan kb 20 cm magasan kiálló, kanyarodás közben alig észrevehető, hegyes sarkú aknafedél veszélyezteti az autók és utasok épségét. A Szilfa utca szemközti oldalán parkoló autók csökkentik a nagyívű kanyarodás lehetőségét. Kiegészítve a...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    Kiálló Elmű aknafedél - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    A bejelentésben szereplő
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "E.ON"-ra.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Krecsányi utcából a szilfa utcába kanyarodva a járda széleig erő és onnan kb 20 cm magasan kiálló, kanyarodás közben alig észrevehető, hegyes sarkú aknafedél veszélyezteti az autók és utasok épségét. A szilfa utca szemközti oldalán parkoló autók csökkentik a nagyívű kanyarodás lehetőségét."-ról "A Krecsányi...

  • Tóth Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiegészítve a bejegyzést, pontosítva a problémát és annak következményét. A baleset megtörténtekor az aknafedelet majdnem teljes egészében falevelek fedték, kanyarodás közben az autó nem ment föl a pa...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Tóth Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Leereszkedett vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Zrínyi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére