Megoldott

Fakivágás

Áramvezetékbe belenött a fa

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Csömöri út 126

Hozzászólások

  • Ladi Tomi hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést!!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a vezetékbe nőtt sarjhajtást kivágták munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/113038/fakivagas
  • Ladi Tomi hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!!! :)
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ladi Tomi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kivágott fa pótlása Móricz Zs. körtér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A törzsek szétfeszítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére