Válaszra vár

Botlásveszély

A piac melletti részen a színes gumis borítás fém szegélye kiáll, ezért botlásveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 1-3

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére