Válaszra vár

Illegális behajtás, zöldterületkárosítás

Évek óta zajló illegális behajtás és zöldterületkárosítás az 59-es villamos Szt. János kórház hurokvégállomása melletti területen.
A probléma régi, azonban a rá költött milliók ellenére a felelős 12. kerületi önkormányzat mégis hosszú-hosszú évek óta szemet huny felette.
Eggyel magasabb szintre kellene jelenteni a problémát.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szilágyi Erzsébet fasor 16

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, beküldtéek újra?
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezúton jelzem, hogy lejárt a +10 nap.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Városjáró!
    A törvényben meghatározott 30 naptári napos válaszadási határidőt egy +10 napos türelmi idővel megtoldva a rendszerünk a bejelentésedtől számított 40. napon ismét elküldi az ügyedet az...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjük be légyszi újra, mert semmi sem változott. És az se baj, ha egy szinttel feljebb!
    Thx
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Esti feeling...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Miért nem viszik el?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére