Megoldásra vár

Törött fa tartó lécek

Tisztelt Ügyintéző!

A 11. kerületi Szedersor utcában a néhány éve ültetett fákat tartó oszlopok szinte mind ki vannak törve. Van ahol kárt is tett a fában. Több helyen pótolni vagy javítani kéne hogy a fák egészségesen tudjanak tovább fejlődni. Fotókat csatolok.

Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szedersor u 2

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. december 20., kedd 13:06
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére