Válaszra vár

Jövő városa?

Frissítés 2022.12.22.: A bejelentő kommentjével újraküldve:

"Tisztelt Misik Dóra!

Szerintem itt valami félreértés lehet, mert én nem egy szabálytalan parkolásra vagy közterület-használatra hívtam fel a figyelmet, hanem egy intézményesített, kifejezetten gyaloglásellenes magatartásra, amit az Önök önkormányzata hagyott jóvá. Nem a Pappas felszólítása lenne a cél és a megoldás - mire is? -, hanem a vitrin mielőbbi megszüntetése és létének mindennemű tiltása gyalogos övezetekben.

Válaszát és intézkedését várva."
----

Tisztelt V. kerület!
Szeretnék érdeklődni, hogy ez a jövő? A sétálóutcában állandó jelleggel luxusautót reklámozni egy olyan kalitkában, ami a SÉTÁLÓUTCA nagy részét elfoglalja? Meddig kell még elviselnünk ezt? Felmerült Önökben, hogy ezt talán mégsem kellene engedni?
Kérem, legyenek szívesek megírni, mikor várható, hogy a sétálóutca a gyalogosoké legyen ismét!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc u. 15

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    LOL
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ez a levél kizárólag elektronikus úton kerül megküldésre.

    Járókelő Közhasznú Egyesület
    Bardócz Csaba
    Irodavezető részére

    Tisztelt Irodavezető Úr!

    A 2022. november 25. napján a www.jarokelo.hu oldal
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt V. kerület! Szeretnék érdeklődni, hogy ez a jövő? A sétálóutcában állandó jelleggel luxusautót reklámozni egy olyan kalitkában, ami a SÉTÁLÓUTCA nagy részét elfoglalja? Meddig kell még elviselnünk ezt? Felmerült Önökben, hogy ezt talán mégsem kellene engedni? Kérem, legyenek szívesek megírni, mikor v...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Misik Dóra!

    Szerintem itt valami félreértés lehet, mert én nem egy szabálytalan parkolásra vagy közterület-használatra hívtam fel a figyelmet, hanem egy intézményesített, kifejezetten gyalog...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Belváros-Lipótváros Önkormányzata a jogszabályok adta lehetőségeit betartva, a szükséges eljárásrend szerint felhívta a közterület használójának figyelmét a vonatkozó rendelkezése
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    V. kerület Szerb utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Szerb utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpársávon parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Alkotmány utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Autók torlaszolják el az utat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Petőfi Sándor utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére