Megoldatlan

Környezetromboló parkolás

FRISSÍTÉS: 2022.12.25.
Bejelentő észrevétele:
"Napi szinten itt parkoltatja a Volán a buszait. Mivel feljelentésnek minősülne a Járókelő szabályzata értelmében, nem tudok rendszámot és időpontot mellékelni. Azonban a Volánnak tudnia kellene, hogy melyik buszuk van üzemszüneten és az hol parkol..."

------------

Tisztelt Volán!

Évek óta nézem, ahogy a buszaikkal tönkreteszik a Fehér úti zöldsávot a szolgálaton kívül parkoltatott járműveikkel.
Szeretném megtudni, hogy mi az oka ennek a balkáni gyakorlatnak? Továbbá tisztelettel megkérem Önöket, hogy a környezetünk védelme érdekében fejezzék be ezt a magatartást, mert azt Önök is könnyen belátják, hogy ennek elég rossz üzenete és imázsromboló hatása van.

Hogy egy füst alatt letudjuk, ezeken a környéken a következő helyszíneken parkolnak úgyígy a munkatársaik:
https://goo.gl/maps/XBEppLRiEocU3EaB7
https://goo.gl/maps/MyV2y4Lp6kAwBN1S8

Amennyiben nem tanúsítanak együttműködést, úgy a Fővárosi Önkormányzathoz és a közterület-felügyelethez fogok fordulni, hogy megtegyék a szükséges intézkedéseket.

Válaszukat és a környezetromboló gyakorlatuk beszüntetését várva.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 7

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma délben "csak" 4 Volánbusz állt ott. Érdemes lenne a kerületi köztereseknek elküldeni.
  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A Volánbusz válasza alapján rendszám/időpont nélkül nem tudnak intézkedni. A Járókelő szabályzata miatt a bejelentő ezeket nem hozhatja nyilvánosságra az oldalon.
    Ezek miatt a bejelentés (a Járókelő f...
  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő - Budapest! ...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Volán! Évek óta nézem, ahogy a buszaikkal tönkreteszik a Fehér úti zöldsávot a szolgálaton kívül parkoltatott járműveikkel. Szeretném megtudni, hogy mi az oka ennek a balkáni gyakorlatnak? Továbbá tisztelettel megkérem Önöket, hogy a környezetünk védelme érdekében fejezzék be ezt a magatartást, mert az...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Napi szinten itt parkoltatja a Volán a buszait. Mivel feljelentésnek minősülne a Járókelő szabályzata értelmében, nem tudok rendszámot és időpontot mellékelni. Azonban a Volánnak tudnia kellene, hogy...
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő - Budapest! ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterület zöldfelületén parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Téglavető utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterület zöldfelületén parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    leparkolt kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére