Megoldásra vár

Privatizált, kapuval elzárt közterület

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A Reitter Ferenc utca 135-137 között, illetve a Szent László út 156-158 között található a 26706/1 helyrajzi számú közterület két bejárata, amit azonban valaki kerítéssel zárt el, bejutni csak kódzáras kapun keresztül lehet.

Mivel az adott terület közterület, kérem távolítsák el a két bejáratokból a szabad bejárást akadályozó kapukat.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 135

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett telek közterület. Ezt a területet a Társasházak zárták le 2007 előtt, azóta maguk kezelik, azonban védnökségi megállapodást nem kötött a Közszolgáltató Zrt.-vel. Eseti
    ...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Patkánytetem a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltűnt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Garam utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Förtelmes főszellőző burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére