Válaszra vár

állandó koccanás

Anonim Járókelő

A Barcsay utca és a Hársfa utca kereszteződésében visszatérő jelenség, hogy két autó egymásba megy. Mivel mindkét utca egyirányú, aki a Barcsay-n jön, tudja, hogy le se kell lassítania, mert a Hársfán úgysem jön senki jobbról. Ám aki a Hársfán jön, rendre nem néz be eléggé a kereszteződésbe (gondolom, a parkoló autók miatt se lát be könnyen, illetve a Barcsayn közlekedők elég gyorsan jönnek). Nem lehetne esetleg egy Hársfa utcai STOP táblával megerősíteni a rendre elmaradó jobbkéz szabály megadását? Ráadásul a járókelőkre is veszélyes, mert mindig a járdán végzik az autók.
Csatolom a ma reggeli karambol eredményét, az ismételten kidőlt oszlopot.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Barcsay u. 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres tartó rúd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Váncza Levente
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére