Válaszra vár

Hangok Széll Kálmán téri mozgólépcső

Napok óta furcsa hangokat ad ki a Széll Kálmán téri kültéri mozgólépcső

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Budafok Villanyoszlopok (47/56V) állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Városház tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Átrozsdásodott oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Déli pályaudvar M (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére