Válaszra vár

Telekomos fedél rossz állapotban

Anonim Járókelő

Telekomos fedél nagyon rossz állapotban van és hiányzik a közepe.
Kérném cseréltetni Bogdánfy u 2 előtt

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bogdánfy u. 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nyitott Telekom akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hob Pet
    Illetékes: Magyar Telekom
    Talaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Rossz állaptu fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Összetöredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gombocz Zoltán utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére