Megoldott

Kiégett zöld jelzés

A Csángó utca Váci út kereszteződésben kiégett a zöld gyalogátkelő lámpa. Kérem az illetékeseket a javítására.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 39

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Váci út - Csángó utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    For...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére