Megoldott

Elhagyott bevásárlókocsi

Napok óta áll ez az elhagyott Intersparos bevásárlókocsi a Harmat u. 156-nál a sétányon. Kérem a begyűjtését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 156

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott, és a környéken se láttam, úgyhogy minden bizonnyal visszakerült az áruházba.
  • SPAR Magyarország válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Levélíró!

    Köszönjük, hogy megkerested a SPAR Magyarországot!

    Véleményed, észrevételed fontos számunkra. Amennyiben panasszal éltél saját üzemeltetésű áruházainkkal (SPAR és City SPAR szuper
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térfigyelő kamera pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sörgyár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Egy otthagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Venyige utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére