Megoldott

Lomtalanítás után széthagyott (veszélyes?) hulladék

Frissítés 2022.11.29

BKM FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
.................
A Halmi erdő mellett széthagyott apróhulladék, és vegyszeres palackok.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Közdűlő út 46-50

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Halmi erdő mellett széthagyott apróhulladék, és vegyszeres palackok."-ról "Frissítés 2022.11.29 BKM FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították. ................. A Halmi erdő mellett széthagyott apróhulladék, és vegyszeres palackok."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidobott fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felgyulladt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére