Megoldatlan

ELMŰ fedlap

Anonim Járókelő

ELMŰ fedlap botlásveszélyes.
Várható a fedlap felújítása?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Déri Miksa u. 1441

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A panaszokról és közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CVXV. törvény által meghatározott 30 napos válaszadási határidőt a címzett 60 nappal túllépte, így a bejelentést Megoldatlan státusszal zártu...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
    zárható
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "ELMŰ fedlap botlásveszélyes. Várhható a fedlap felújítása? Budapest, Déri Miksa u. 1441, 1084 Hungary"-ról "ELMŰ fedlap botlásveszélyes. Várható a fedlap felújítása?"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapunk vajon választ?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztos az eon az illetékes?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    9
    Válaszra vár
    9

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Német utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt ELMŰ Hírközlés fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: E.ON
    Benczúr utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére