Megoldásra vár

Famentés

Anonim Járókelő

Épp kínozzák a fákat a Hévízi út 5b előtt gázcsőcsere miatt. Lehet egy szakszerű koronametszésre szükség lesz, hogy túléljék?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hévízi út 5

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Információink szerint a helyszínen az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. végzett javítási munkákat. Szakértő munkatársaink ellenőrizni fogják a zöldfelületek és fák állapotát és annak
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk a Főkertészi Iroda felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig türelmét kérjük!

    Tisztelettel,
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsola
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A romok állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Miért fizetős

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére