Megoldásra vár

Kidőlt tábla

Elfeküdt egy közlekedési tábla a Mester-Berzenczey utca sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mester u. 34

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S. Lujza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos nyomógomb hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferde jelzőlámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kvassay Jenő út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére