Megoldásra vár

Nem működik a zöld hívó

Nem működik a zöld hívó

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 150

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Váci út - Fáy utca csomópontban észlelt, hibás nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalo...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére