Megoldott

Szeméthalom a körúton

Több zsáknyi kollektív szemét van kiborítva Szent István krt. 30. elé.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 30

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterülete
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gyurácz Veronika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott épület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csoba Józsefné
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Röppentyű utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére