Megoldott

autógumi a fán

A Leányka 9 és 11. közötti parkban lóg ez a szép lomis területjelző autógumi a fán. Évi pár napot el lehet viselni - mondják. De a szemét még hetekig, ezek pedig hónapokig maradnak kinn az utcán az illegális lomisok után. Mire ezeket beszednék az illetékesek, jön az új lomtalanítás és az új foglalás adagja.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 11

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Az autógumit elszállítottuk.

    Üdvözlettel:

    Koroknyai Tamás
    közterületi ügyintéző, útellenőr

    [BT logó2]

    Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi Önkormányzat
    Polgármesteri Hivat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    autó tankok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Dunapart utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére