Megoldott

Levélhegyek

Anonim Járókelő

Frissítés 2022.11.29

BKM FKF Köztisztasági Divízió válasza:
Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az utat megtakarították.
.............................
Jelzett helyszínen rengeteg a falevél a parkoló részen. A parkoló vonalak egyáltalán nem is látszanak, és csúszós is így a terület.

Jelzett helyszínen 450Ft/óra parkolást fizettetnek, és a helyszín nincs takarítva.

Kérjük az Illetékest, ne csak a díjakat szedje be, hanem tisztítsa is megfelelően a területet!

Pontos helyszín:
47.530708709834656, 19.04007799556575

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lajos u. 63

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen rengeteg a falevél a parkoló részen. A parkoló vonalak egyáltalán nem is látszanak, és csúszós is így a terület. Jelzett helyszínen 450Ft/óra parkolást fizettetnek, és a helyszín nincs takarítva. Kérjük az Illetékest, ne csak a díjakat szedje be, hanem tisztítsa is megfelelően a területet! Pontos h...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az utat megtakarították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112915/levelhegyek
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kipusztult, hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Csaba
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére