Válaszra vár

Járdahiba

Jelzett helyszínen komoly, botlásveszélyes, mély járdahiba van az orvosi rendelő mellett.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a jelentett járdaszakaszt!

Pontos helyszín:
47.54830066486253, 19.03809047854081

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vihar u. 38

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00112913 számú megkeresésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy megrendeljük a járda javítását az Önkormányzat szerződött partnerétől.
    A megvalósulásig szíves türelmüket k...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére