Válaszra vár

Elhagyott jármű 2

Jelzett helyszínen már hosszú hónapok óta parkol egy Renault típusú gépjármű, állapota ránézésre nem túl fényes, látszik, hogy nem nyúlnak hozzá egy ideje.
Tipikus roncs, különböző típusú felnik, stb. Részt sem vehetne így a forgalomban.
NEM SZERETNÉNK RONCSAUTÓ TÁROLÓT A PARKOLÓBA A JÖVŐRE NÉZVE!!!

Kérjük az Illetékest, hogy amennyiben van rá lehetőség, szállítsa el a gépjárművet, hogy azok is használhassák a parkolót, akik megfelelő módon szeretnék ezt tenni!

Pontos helyszín:
47.59899383470396, 19.06032624515832

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 12

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélkül folytatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Suszter Dominik
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Elhagyott FIAT

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Vihető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére