Válaszra vár

Elhagyott jármű

Jelzett helyszínen már hosszú hónapok óta parkol egy VW típusú gépjármű, állapota ránézésre nem túl fényes, látszik, hogy nem nyúlnak hozzá egy ideje.
NEM SZERETNÉNK RONCSAUTÓ TÁROLÓT A PARKOLÓBA A JÖVŐRE NÉZVE!!!

Kérjük az Illetékest, hogy amennyiben van rá lehetőség, szállítsa el a gépjárművet, hogy azok is használhassák a parkolót, akik megfelelő módon szeretnék ezt tenni!

Pontos helyszín:
47.59888079365998, 19.059785109486196

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Füst Milán u. 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem... Bezzeg belső Óbudán merjen megállni az ember 5 percre a bolt előtt, egyből ott a kerék bilincses...
    De nem szabad hagyni, mert biztos létezik köztes megoldás a fizetős zóna és a roncste...
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem nagyon viszik az autókat a kerületben.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélkül folytatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Suszter Dominik
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Elhagyott FIAT

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Vihető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére