Megerősítésre vár

Kiégett gyalogos jelzőlámpa

A gyalogos jelzőlámpa zöld jelzése nem világít, ezért gyerekkel átkelni életveszélyes, mert egyszer csak piros lesz. Lassan egy hete nem ég a zöld. Kérem mihamarabb javítani, mert rengeteg gyerekes jár ezen a zebrán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalva utca

Hozzászólások

  • Rózsás Tamás visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Fehérvári út - Építész utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt....
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Rózsás Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére