Válaszra vár

Elhagyott Suzuki

Ablakok betorve, láthatóan régóta ott van hagyva.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Magasház u. 4

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Papp Tamas bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    11
    Válaszra vár
    11

    elhagyott mi autónk - 22. ker

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Duna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    rendszám nélkül, járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bartók Béla út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Ford Ka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bérkocsi utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére