Megoldásra vár

Nem látható közlekedési lámpa

FRISSÍTÉS: 2022.12.14.
Budapest Közút Zrt. válasza: A Főváros Rendészeti Igazgatóságához tartozik a probléma.
______________________________________________________________________

A Széna tér felől a Retek utcán haladva a Dékán utcai kereszteződésnél nem lehet látni az segélyhívó oszlop miatt a kerékpáros közlekedési lámpa jelzését

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Retek u. 16

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "A Széna tér felől a Retek utcán haladva a Dékán utcai kereszteződésnél nem lehet látni az segélyhívó oszlop miatt a kerékpáros közlekedési lámpa jelzését"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.12.14. Budapest Közút Zrt. válasza: A Főváros Rendészeti Igazgatóságához tartozik a probléma. _________________________________________...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A II. kerület, Dékán utca - Retek utca csomópontban működő ESR112-es segélyhívó berendezés a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság kezelésében és üzemeltetésében van.
    A se...
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére