Válaszra vár

Invazív fa a Telekom dobozban

Frissítés 2022.12.22:
A bejelentő kommentje:
"Addig is érdemes lenne a báványfát eltávoltani. Ha lesz fahely kialakítva, ha nem..."

----
Kinőtt egy invazív fa Telekom dobozból, mellől.

Érdemes lenne eltávolítani, és egy méterrel távolbb egy fahelyet léteseíteni.
Szép együttműködés lenne a szolgáltató és a kerület között... ;)

Budapest, Lágymányosi u. 4, 1111 Hungary

Lágymányosi u./ Bicskei u.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Lágymányosi u. 4

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Addig is érdemes lenne a báványfát eltávoltani. Ha lesz fahely kialakítva, ha nem...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Kinőtt egy invazív fa Telekom dobozból, mellől. Érdemes lenne eltávolítani, és egy méterrel távolbb egy fahelyet léteseíteni. Szép együttműködés lenne a szolgáltató és a kerület között... ;) Budapest, Lágymányosi u. 4, 1111 Hungary Lágymányosi u./ Bicskei u."-ról "Frissítés 2022.12.22: A bejelentő komm...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Addig is érdemes lenne a báványfát eltávoltani. Ha lesz fahely kialakítva, ha nem...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Addig is érdemes lenne a báványfát eltávoltani. Ha lesz fahely kialakítva, ha nem...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. december 15., csütörtök 16:18
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére