Megoldott

Sérült utcatábla

Frissítés 2022.12.06
Aljegyző válasza:
Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. helyreállította a táblát.
........................

Tisztelt Illetékes!

Kérem javítsák a Frangepán utca - Reitter Ferenc utca sarkán a sérült utcatáblát és oszlopot. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Frangepán u. 76

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Kérem javítsák a Frangepán utca - Reitter Ferenc utca sarkán a sérült utcatáblát és oszlopot. Köszönöm!"-ról "Frissítés 2022.12.06 Aljegyző válasza: Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. helyreállította a táblát. ........................ Tisztelt Illetékes! Kérem javítsák...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. helyreállította a táblát.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    ___
    ...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Egyéb"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Patkánytetem a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltűnt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Garam utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Förtelmes főszellőző burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére