Válaszra vár

Közmű fedlap kiáll a járdából

Anonim Járókelő

XXI.Károli Gáspár utca 39 elött felírat nélküli közmű fedlap , kiáll a járdából. Javítását szeretnénk kérni, köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Károli Gáspár u. 39

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kilyukadt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Deák Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tönkrement lyukas fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Öntöde utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére