Megoldásra vár

Jelzőlámpa burkolat

Frissítés 2022.11.22
Budapest Közút válasza:
Köszönjük a XIV. Csömöri út - Rákospatak utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
A hiba elhárítását megrendeltük.
.......................
Valamiért az esővédő árnyékoló elemek a földön hevernek

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 30

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Valamiért az esővédő árnyékoló elemek a földön hevernek"-ról "Frissítés 2022.11.22 Budapest Közút válasza: Köszönjük a XIV. Csömöri út - Rákospatak utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését. A hiba elhárítását megrendeltük. ....................... Valamiért az esővédő árny...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Csömöri út - Rákospatak utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Katona Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére