Megoldott

Friss Kaki

Szerk: Bejelentő kiegészítése: A Városháza parkot sajnos közwcnek használják, rendszeresen. A probléma az, hogy a város egyik legforgalmasabb helyén nincs nyilvános és ingyenes közwc, ami mindig nyitva tart. Amúgy a fotó ma reggel készült az egyik frissen felépített mobil épület oldalán, a gesztenyefák alatt, az Astoria felé néző oldalfalon.

Kéne az a wc, nem?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Budapest Városháza park

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentésekor a területen kordonnal körbezárt rendezvény zajlott, ezért ott nem Társaságunk illetékessége a takarítás. Azonban munkatár...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 135760 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisz
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Kéne az a wc, nem?"-ról "Szerk: Bejelentő kiegészítése: A Városháza parkot sajnos közwcnek használják, rendszeresen. A probléma az, hogy a város egyik legforgalmasabb helyén nincs nyilvános és ingyenes közwc, ami mindig nyitva tart. Amúgy a fotó ma reggel készült az egyik frissen felépített mobil épület oldalán, a ge...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Boldizsár Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    Íme a környezet:
  • Boldizsár Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városháza parkot sajnos közwcnek használják, rendszeresen. A probléma az, hogy a város egyik legforgalmasabb helyén nincs nyilvános és ingyenes közwc, ami mindig nyitva tart. Amúgy a fotó ma reggel...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ákos!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Csapadékvíz-elvezetés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Patinás szobor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Uszoda utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére