Megoldatlan

Üllői úti felüljáró dilatációs vonalak

FRISSÍTÉS: 2023.07.03.
Bejelentő visszajelzése:
"Továbbra is borzalmas állapotban van"
-----------------
Legyenek kedvesek a tárgyban jelzett helyen a problémákat elhárítani, mert a beton süllyedése és a dilatációs vonalak állapota egyre rosszabbak.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 100

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Legyenek kedvesek a tárgyban jelzett helyen a problémákat elhárítani, mert a beton süllyedése és a dilatációs vonalak állapota egyre rosszabbak."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.07.03. Bejelentő visszajelzése: "Továbbra is borzalmas állapotban van" ----------------- Legyenek kedvesek a tárgyban jelzett helyen a problémákat elhárí...

  • Bonin Denis hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is borzalmas állapotban van
  • Bonin Denis visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bonin Denis hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás nem történt
  • Bonin Denis visszajelzésére vár.

  • Bonin Denis hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Útfenntartási osztály!
    Először is köszönöm válaszukat, viszont szeretnék egyúttal reagálni is sablonválaszukra.
    Mint írják folyamatosan ellenőrzik az utak állapotát és a jelenleg nagy számban j
    ...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bonin Denis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a zebrán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Koszorú utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Blaha Lujza téri tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Repedt útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonin Denis
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére