Megoldott

Nyitott Telekom akna

Frissítés 2022.11.22

Telekom válasza
Javításra kiadva.
.................
Egy Telekom akna fedele mellett egy nagy nyílás van.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Talaj u. 23

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy Telekom akna fedele mellett egy nagy nyílás van."-ról "Frissítés 2022.11.22 Telekom válasza Javításra kiadva. ................. Egy Telekom akna fedele mellett egy nagy nyílás van."-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Hob Pet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Talpas utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Temesvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Temesvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére