Megoldatlan

Hiányos szegély 47V sín és útpálya között

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.12.20.
BKK válasza:

A Budapest Közút Zrt. az illetékes. Tájékoztatásuk szerint Társaságuk az útpályaburkolatot és a vágányzónát elválasztó kiemelt szegély javítását előirányozta a 2023. évi fenntartási tervében, melyet pénzügyi lehetőségeik és szabad kapacitásuk függvényében tudnak megvalósítani.

----
hiányos szegély 47V sín és útpálya között

A szegély 4-5 helyen hiányos, ez az autósokra is veszélyes. Nem tervezik javítani?

Eseteg egy fehér festéssel kiemelhetnék a szegélyt, hogy jobban észrevehető legyen...

Mihalik Sándor u és a Szenti István tér között Budafokon

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Mária Terézia u. 20

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "hiányos szegély 47V sín és útpálya között"-ról "Hiányos szegély 47V sín és útpálya között"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás

    2023-05-04
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás

    2023-04-20
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás
  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "hiányos szegély 47V sín és útpálya között A szegély 4-5 helyen hiányos, ez az autósokra is veszélyes. Nem tervezik javítani? Eseteg egy fehér festéssel kiemelhetnék a szegélyt, hogy jobban észrevehető legyen... Mihalik Sándor u és a Szenti István tér között Budafokon"-ról "FRISSÍTÉS 2022.12.20. BKK válasza: A Budape...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0061943/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00112790

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, mellyel kapcsolatban a Budapest Közút Zrt. az illetékes. Tájékoztat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Több aszfalthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk sorozata Pusztakúti út 15

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pusztakúti út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére