Válaszra vár

Tócsa

Anonim Járókelő

13 kerületben, a Szent István park északi bejáratát eső utàn nehèz hasznàlni. Szükséges lenne feltölteni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István park 36

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a Főkert részére illetékességből továbbítottuk a bejelentést.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdolna
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    cserjék, bokrok ültetése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kivágott fa pótlása Móricz Zs. körtér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére