Megoldásra vár

Baltazár

FRISSÍTÉS 2022.01.03.:
Főkert válasza:
Tájékoztatjuk, hogy az eltűnt táblát nem Társaságunk helyezte ki, így azt nem áll módunkban pótolni.

---------------

Eltűnt a Városligetből a tábla, amin Baltazárt, a kocsányos tölgyet mutatja be a Főkert.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Állatkerti krt. 3

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre még nincs tábla.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    Válaszunk az alábbi bejelentésre a következő:

    Tisztelt Bejelentő,

    Köszönjük észrevételét!
    Az elveszett tábla pótlása folyamatban van. Még egyszer köszönjük, hogy jelezte felénk
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Eltűnt a Városligetből a tábla, amin Baltazárt, a kocsányos tölgyet mutatja be a Főkert."-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.03.: Főkert válasza: Tájékoztatjuk, hogy az eltűnt táblát nem Társaságunk helyezte ki, így azt nem áll módunkban pótolni. --------------- Eltűnt a Városligetből a tábla, amin Baltazárt, a k...

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Városliget Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az eltűnt táblát nem Társaságunk helyezte ki, így azt nem áll módunkban pótolni. Valószínűleg civilek helyezték ki a táblát a területre....
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kutyaúszta-tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Zichy Géza utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a fákon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére