Megoldott

feleslegesen működő közlekedési lámpák

Anonim Járókelő

A mellékelt képek egy átlagos szerda kora este, kb. 8 óra körül készültek a Nagytétényi úton a Park utcánál, illetve a Jókai Mór utcánál. Kora estétől ilyen látványosan üres az út már egy jó ideje. Erre a pár autóra teljesen felesleges és érthetetlen, hogy miért működnek a közlekedési lámpák sárga villogó üzem helyett. A Háros utca utáni részen 2x1 sávon lámpák nélkül megy a csúcsidei forgalom is, itt meg este is van lámpa. A mellék utcából kifordulásra 1 teljes lámpát kell kivárni, közben elmegy 5-10 autó mindkét irányba, majd a lámpaváltásig semmi. De ez fordítva is igaz. A mellék utcából kikanyarodók miatt vált pirosra a Nagytétényi út lámpája, ahonnan legfeljebb 1-2 autó, ha kifordul. Van, hogy senkinek vált zöldre. Ez egyébként az itt járó buszokat is akadályozza, lassítja feleslegesen. A megállóban ugyan épp nem kéne megállni, de a lámpa pirosra vált.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Nagytétényi út 146

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem megoldott. A szakmai válaszban nincs pl. forgalmi adat, ami indokolná, hogy működnek a lámpák.
    A gyorshajtást nem szünteti meg, a piroson meg így is átmennek, akiket ezzel meg akarnak gátolni.
    ...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A BUDAPEST KÖZÚT Zrt. szakmai válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Nagytétényi út Park utcai és Jókai Mór utcai csomópontjában a jelzőlámpák esti és éjszakai működése elsősorban a gyalogosok és a mellékirányok forgalombiztonságát szolgálja. Söt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem látható a fától a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Forgó Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Virágoskert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére