Megoldásra vár

Felbontott út beszakadása

FRISSÍTÉS: 2022.12.02.

FCSM válasza:
"Erről a problémáról már máshonnan is
kaptunk bejelentést, ezért munkatársaink már jártak a helyszínen. Mivel
látták, hogy balesetveszélyes a helyszín, ezért körbekerítették FCSM-es
emblémával ellátott korláttal. Azóta az is megállapításra került, hogy
az ingatlan tulajdonos megrendelésére a helyszínen házi bekötőcsatorna
kiépítése történt. A bekötőcsatornák építése nem tartozik társaságunk
tevékenységi körébe, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll
módunkban intézkedni."
--------------------
Frissítés: 2022.11.30.
XI. kerület Újbuda Önkormányzat válasza: A hiba javítása az FCSM feladata.
______________________________

Budapest XI. kerület Görbe utca közepén felbontották keresztben az utat. Azt visszaaszfaltozták, de az aszfalt alá nem tettek semmi olyan anyagot, ami elbírná az új útburkolat súlyát. Ezért beszakadt és 20-30 cm mély gödör keletkezett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Görbe u. 3c

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. december 6., kedd 14:21
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés: 2022.11.30. XI. kerület Újbuda Önkormányzat válasza: A hiba javítása az FCSM feladata. ______________________________ Budapest XI. kerület Görbe utca közepén felbontották keresztben az utat. Azt visszaaszfaltozták, de az aszfalt alá nem tettek semmi olyan anyagot, ami elbírná az új útburkolat súlyát. Ezért...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kemenczei Csaba Úr!

    Tisztelt Járókelő

    Köszönettel vettük bejelentését. Erről a problémáról már máshonnan is
    kaptunk bejelentést, ezért munkatársaink már jártak a helyszínen. Mivel
    látták,
    ...
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest XI. kerület Görbe utca közepén felbontották keresztben az utat. Azt visszaaszfaltozták, de az aszfalt alá nem tettek semmi olyan anyagot, ami elbírná az új útburkolat súlyát. Ezért beszakadt és 20-30 cm mély gödör keletkezett."-ról "Frissítés: 2022.11.30. XI. kerület Újbuda Önkormányzat válasza: A hiba javí...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. november 30., szerda 11:23
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Kátyú"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kemenczei Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Megsüllyedt bejárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére