Válaszra vár

Rongált elektromos szekrény

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő szekrényt megrongálták, graffitis.

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett szekrényt!

Pontos helyszín:
47.53146528980457, 19.039616907790762

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lajos u. 76-80

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffitis közműdobozok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére