Megoldásra vár

Autóút kellős közepén óriási lyuk

1042, Bp, Virág utca 35. lépcsőház melletti autó úton óriási lyuk tátong. Már a kocsik keréktávolságát is elérte, ezért baromi nehéz akár kikerülni is.
Ez egy olyan út, ahol nem fér el egymás mellett 2 autó, mert parkolnak az úton.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Virág u. 35

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00112675 ” azonosító jelű bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A Virág utca 35. környezetében az aszfalt burkolat javítását rögzítettük, a soron következ
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Godó-Kiss Adrienn bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lóverseny tér (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Óceán-árok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Hajló utca kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Falemez utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére