Megoldott

Tükör kiütve

A Bp. XVII. ker. Diadal út - Robogó utca sarki tükröt kiütötték.
Enélkül igen veszélyes a Robogó utcából kifordulni balra nagy ívben.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Diadal u. 12

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Rudnyánszky Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült, bezárható az ügy.
    Köszönöm a közteműködésüket!
    Üdvözlettel: R. Ádám
  • Rudnyánszky Ádám visszajelzésére vár.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Balesetveszély
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rudnyánszky Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére