Megoldásra vár

Betondarab

A Pestszentimre Vasútállomás mellett fotóztam ezt a két betongyűrűt, amik még a Mészáros által kivitelezett csatornázáskor felejtődtek itt. Egészen hozzánőttek a tájhoz, pedig nemrégen rendbe hozták az állomás környékét. Ezek itt maradtak. ????

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Vasút u. 50b

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Köszönjük bejelentését.
    Az Ön által kifogásolt három darab beton elemmel kapcsolatosan az illetékesek felé továbbítottuk a bejelentését és azt a választ kaptam, hogy ezek funkc
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • Simon Henriette bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás balesetveszélyes postaláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Posta
    Bajcsy-Zsilinszky út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére