Megoldott

Kidöntött közlekedési tábla

Csepel, Kossuth Lajos u. 70. magasságában a Pennynél kidöntöttek egy táblát.
Kérném a helyreállítását.
https://www.google.com/maps/@47.4284616,19.0702465,3a,75y,231.49h,86.8t/data=!3m6!1e1!3m4!1sxj6QtSFAgZLh514Yzbo-Yg!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 70

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Kidöntött közl. tábla"-ról "Kidöntött közlekedési tábla"-ra.

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Táblát helyreállították, megoldva köszi.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebrafelfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szebb városért
    Illetékes: Budapest Közút
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ellenirányú kerékpárforgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére