Megoldott

Egy kupac szemèt egy hónapja otthagyva

Anonim Járókelő

Egy kupac szemèt egy hónapja otthagyva! Kèrnèm hogy gondoskodjanak az ellszállitásáról! Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sírkert út 42
Egy kupac szemèt egy hónapja otthagyva bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kőbányai látkép.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Canis merga

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Kada utca / Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megfáradt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Hízlaló tér (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére