Válaszra vár

Csatorna rács elmozdulás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.12.02.

Bejelentő visszajelzése:
"A hiba a minap kijavításra került, de olyan rossz minőségben, hogy újra problémásak ezek a rácsos folyókák....
Kérem, hogy újra javítsák ki."
-----------------
Tisztelt Cím,

A XVI. kerületben, a Hősök tere 10. és 11. szám előtti járdán több esővíz elvezető csatorna keresztezi a járdát, amelyek tetején lévő rács elmozdult. Nagyon könnyen meg lehet botlani ezekben a rácsokban.

Kérem szíves intézkedésüket annak érdekében, hogy ezek a rácsok újra megfelelően rögzítve legyenek.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hősök tere 10

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Cím, A XVI. kerületben, a Hősök tere 10. és 11. szám előtti járdán több esővíz elvezető csatorna keresztezi a járdát, amelyek tetején lévő rács elmozdult. Nagyon könnyen meg lehet botlani ezekben a rácsokban. Kérem szíves intézkedésüket annak érdekében, hogy ezek a rácsok újra megfelelően rögzítve ...

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    A rácsos folyóka visszahelyezésre került.
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Folyókaárok fedőrács
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    A javításról intézkedünk
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk a járda alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pap-Gaudi Gergő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Diósy Lajos utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére